Program


PR-Evolution: Merengők
2

PR-Evolution: Merengők

Tanulmányok hosszú sora született a nőről, de igazán még senki nem ismerte ki. A NŐ. Félénk, védelemre szorul, vagy bátor, tettre kész. Csábító vagy szende, irányító vagy követő.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. április 19. kedd, 20:00

Milyen a nő, teljes valójában, minden álarc nélkül, mikor csak ő van, és senki más. Lemeztelenítve áll előttünk, kétségeivel, félelmeivel.

Közvetítő a szecesszió nagy mestere Alfons Mucha, aki képes volt mindig úgy ábrázolni a nőt, amilyen valójában. Gyönyörűnek, legyen vékony, kövér, rövid, vagy hosszú hajú, magas, akár alacsony.

A képek mintha megelevenednének, elmesélnék mindazt, amit mögötte van. Kik is ők valójában.

Zene: Gergely Attila - montázs
Fény: Till András, Molnár Péter
Dramaturg: Nemes Orsolya

Ajánlatunk


Balog József nem csupán generációjának egyik legkiemelkedőbb és legérzékenyebb zongoristája – a koncertközönség arról is tökéletesen meggyőződhetett az évek során, hogy mind a klasszikus nemzetközi zongorairodalom remekműveit, mind a 20. és 21. századi magyar zongorarepertoár nagyjait ugyanolyan autentikussággal és minőséggel képviseli.

Ravel: Nemes és érzelmes keringők Debussy: g-moll vonósnégyes, op. 10 SZÜNET Sosztakovics: g-moll zongoraötös, op. 57

Vannak zenei párbeszédek, amelyek évtizedekig tartanak: Snétberger Ferenc és Johann Sebastian Bach viszonya pontosan ilyen.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!